​П’ять років після підписання угоди про асоціацію видно, що ЄС скористався цим більше, ніж Україна

Президент України Петро Порошенко похвалився в Інтернеті черговим досягненням свого правління – від червня 2017 року, коли Європейський Союз відкрив свої кордони для українців, вже два мільйони українських громадян відвідало Євроспільноту без візи, – повідомляє Польське радіо з посиланням на видання «Rzeczpospolita».


Громадяни України можуть перебувати на території ЄС 90 днів протягом півроку. Видання звертає увагу, що, мабуть, найважливішим результатом асоціації Києва з Брюсселем є відкритий кордон і зростання економічної еміграції. Поки що це не впливає на українську економіку і вона нешвидко повернеться до стану з-перед революції на київському Майдані. Цікаво, що торговельний обмін між ЄС та Україною є приблизно на такому ж рівні, як, наприклад, 2012 року, коли досягав 30 мільярдів доларів.

Фото Comments.UA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.