​Єврокомісія впровадила антидемпінгові мита на сталь з України і росії

Європейська комісія запровадила антидемпінгові мита на вироби зі сталі та чавуну, що походять з росії та України, а також Бразилії та Ірану, повідомляє «Польське радіо».


До захисту європейської металургійної промисловості, у тому числі польської, неодноразово закликала влада у Варшаві. Польща вказала на незаконну конкуренцію сусідніх країн – росії та України, які експортують продукцію за заниженими цінами, і закликала до невідкладних дій.

Раніше Великобританія говорила про китайську сталь, яка заливає ринок. На проблеми в цьому секторі також звертала увагу Європейська асоціація сталі.

Єврокомісія вирішила, що товари з росії та України, а також з Бразилії та Ірану будуть підлягати збору від майже 18 до понад 96 євро за тонну.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.