​Польщі час проводити активну політику щодо України - польські ЗМІ

У виданні «Dziennik Gazeta Prawna» читаємо про останню зустріч міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича з його російським відповідником Сєрґєєм Лавровом. Газета нагадує, що москва здійснила несподіваний хід, допускаючи експертів до уламків польського літака, розбитого під Смоленськом 2010 року, повідомляє Польське радіо.


За інформацією видання, діалог з москвою, який почала польська дипломатія, необхідно доповнити значним збільшенням активності стосовно Києва. У протилежному випадку ми ризикуємо, що Україна сприйме наші дії негативно і шанс на поліпшення відносин, який дає президентство Володимира Зеленського, пропаде. Було б добре, щоб Варшава підхопила сигнали з його оточення про те, що новий президент такого поліпшення хоче.

«Dziennik Gazeta Prawna» також звертає увагу: до Києва надходить чимало сигналів про зміну в Європі політичного клімату стосовно росії.

Фото facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.