​Минулого року 95 громадян України отримали міжнародний захист у Польщі

У 2018 році клопотання про надання міжнародного захисту в Польщі склало понад 4 тис. іноземців. Про це поінформував речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк. Це приблизно на тисячу заяв менше, ніж у 2017 році. Загалом, торік, міжнародного захисту у Польщі просило 466 громадян України, повідомляє Польське радіо.


«Торік відбулося продовження зменшення числа іноземців, котрі просили міжнародний захист у Польщі», - повідомив Дудзяк. За його словами, у 2018 році клопотання про надання такого захисту склало 4,1 тис. осіб, з яких 406 іноземців виконали усі необхідні умови. «Негативні рішення отримало 2,1 тис. осіб, а 1,9 тис. проваджень були зупинені», - зазначив речник Управління.

Найбільше клопотань про надання міжнародного захисту торік склали громадяни росії (2,7 тис. осіб), України (466 осіб) і Таджикистану (144 особи). У свою чергу, найбільше позитивних рішень отримали громадяни України (95 осіб), росії (79 осіб) та Іраку (27 осіб).

212 іноземців отримали так званий національний захист у вигляді дозволу на толерантне перебування або з гуманітарних причин. Негативні рішення отримало приблизно 2,1 тис. іноземців.

Як зауважив речник Управління, серед іноземців, котрі клопоталися про статус біженця, майже половину склали неповнолітні та жінки. За словами Управління у справах іноземців, це найбільший показник у Європі.

Міжнародний захист надається іноземцям у випадках, якщо у країні його походження людині загрожує переслідування або є очевидний ризик її життю і здоров’ю.

Фото pexels.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.