​Тема заробітчан-емігрантів стала однією з головних тем форуму «Україна-Європа»

Робоча еміграція стала однією з головних тем XII Міжнародного форуму «Україна-Європа» у Ряшеві. За приблизними підрахунками, сьогодні у Польщі працює приблизно 1,5 млн українців, а в країнах Балтії і у Чехії їхнє число перевищує декілька сотень тисяч.


Політики, підприємці, представники органів місцевого самоврядування та експерти з різних країн обговорюють потенційні сценарії розвитку подій в Україні після цьогорічних виборів, повідомляє Польське радіо.

Середня заробітна платня в Україні приблизно вчетверо нижча за середньоєвропейську. Як каже український політолог Євген Магда, ніхто не буде створювати штучних перешкод тим, хто хоче виїхати за кордон, однак у зв’язку з цим в Україні потрібні конкретні дії. На його думку, Україна повинна використовувати досвід найбільш активних емігрантів, котрі вирушають за кордон з метою заробітку, та намагатися заохотити їх до повернення додому – не силою, а заохочуючи.

Вероніка Марчук, голова Польського центру бізнесу, додає, що у Польщі, окрім заробітку, українці шукають також спокою: «Люди думають, що уряд і загалом ситуація залишаються непередбачуваними. Отже вони, із вищою освітою, їдуть до Польщі і, виконуючи працю звичайних робітників, знаходять спокій».

Очікується, що в наступні роки Європа залишатиметься головним напрямком української заробітчанської еміграції.

Фото Forum Ekonomiczne



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.