Штефан Фюле назвав парадоксальними події, що відбуваються в Україні

fule debaty

 
Якщо Україна хоче підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, влада повинна припинити переслідувати опозицію. Про це сьогодні під час дебатів щодо України у Європейському парламенті заявив Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Штефан Фюле, повідомляє byut.com.ua.


«Якщо ми хочемо підписати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС, то повинні бути виконані рекомендації Ради ЄС, включаючи вирішення питання вибіркового правосуддя», - підкреслив він.

«Настав час почути гарні новини щодо вирішення питання політично-вмотивованого переслідування. Поки справи Тимошенко і Луценка не вирішені і ми не будемо впевнені, що вибіркове переслідування не застосовуватиметься, ми навряд чи зможемо говорити про умови, які є сприятливими для підписання Угоди про асоціацію», - наголосив Єврокомісар.

За словами Штефана Фюле, останні події в Україні виглядають парадоксально для ЄС. Так, з одного боку, президент Віктор Янукович під час саміту Україна-ЄС, який відбувся 25 лютого, запевняв, що рекомендації Ради ЄС, необхідні для підписання Угоди, будуть виконані, включаючи вирішення питання вибіркового переслідування. «З іншого боку, в Україні відбуваються події, які йдуть в розріз з цими обіцянками, зокрема, це стосується позбавлення захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату», - сказав він.

За словами Єврокомісара, «згідно з висновками місії Кокса-Кваснєвського, ситуація є набагато гіршою, ніж очікували в ЄС».

У цьому зв‘язку Штефан Фюле закликав українську владу «негайно вжити заходи, необхідні для підписання Угоди про асоціацію, та припинити регрес демократії».

Крім того, він наголосив, що важливим є те, щоб місія Кокса-Кваснєвського прозвітувала про прогрес у цих напрямках.

«Якщо ми хочемо підписати Угоду про асоціацію, влада України не повинна більше створювати новин, які викликають наше занепокоєння», - підкреслив Фюле.

У свою чергу Європарламентар Гюннер Хокмарк заявив, що «випадок Сергія Власенка – це ще одне свідчення того, що правляча в Україні партія не робить нічого, щоб Угоду про асоціацію було підписано».

За словами іншого члена Європарламенту Лібора Ручека, «ЄС не хоче бачити як членів парламенту, яких було обрано народом на виборах, позбавляють мандатів».

«Якщо українська влада починає діяти таким чином і говорити з ЄС таким чином, то ми повинні сказати народові України, що ми не приймаємо таку владу», - наголосив Європарламентар Міхаель Галлер.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.