ЄС реагуватиме швидко, якщо ситуація в Україні погіршиться

es zanepokoen

 

Європейський Союз засудив застосування насильства в Україні та обіцяв швидко реагувати у випадку загострення ситуації. Про це йдеться у висновках Ради ЄС по Україні, які було прийнято сьогодні,10 лютого, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «Батьківшини».


«ЄС із глибоким занепокоєння слідкує за ситуацією в Україні та за політичною кризою, яка триває, і, як і раніше, готовий швидко реагувати на будь-яке погіршення ситуації. Рада стурбована ситуацією з правами людини, включаючи насильство, випадки зникнення людей, тортури та залякування, та висловлює занепокоєння у зв'язку із загибеллю та травмами», - йдеться у висновках.

У зв'язку з цим ЄС закликав владу України «прийняти усі необхідні заходи для забезпечення захисту фундаментальних прав українців» та провести прозоре неупереджене розслідування усіх випадків насильства і притягнути винних до відповідальності».

Крім того, ЄС закликав уряд України негайно призначити свого члена у консультативну групу з розслідування Ради Європи.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.