​Майже 47 тисячам громадянам України у 2018 році відмовили у в'їзді до Польщі

Понад 77 тисяч іноземців, котрі у 2018 році проходили контроль на кордоні з Польщею, не отримали дозволу на перетин польського кордону. Про це поінформувала речниця Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоліас. Найбільше відмов у в’їзді до Польщі отримали громадяни України, передає Польське радіо.


За даними Головної комендатури Прикордонної служби, торік польські прикордонники видали 77,2 тис. відмов у в’їзді до Польщі. Найбільше – на кордоні з Україною (48,8 тис.), з Білоруссю (майже 26 тис.) і на кордоні з росією (1,3 тис.). Найчастіше відмовляли у перетині кордону громадянам України (46,7 тис.), росії (20,2 тис.) та Білорусі (5,5 тис.).

Аґнєшка Ґоліас поінформувала, що головними підставами для видачі рішень про відмову у в’їзді до країни були відсутність дійсної візи або документу перебування, брак документів, що підтверджують мету в’їзду, та відсутність необхідних коштів.

Польські прикордонники торік затримали на так званому зеленому кордоні 285 осіб, котрі незаконно перетнули польський кордон. Затримання здійснено на прикордонному відрізку з росією, Білоруссю та Україною.

В автомобільних прикордонних пунктах пропуску з росією, Білоруссю та Україною таких спроб було зареєстровано 1173, а на летовищах – 404. Здебільшого, це були особи, котрі мали фальшиві візи, документи або підроблені штампи прикордонної служби. Фальшиві документи для перетину польського кордону або для перебування у країні використовували найчастіше українці (1138 осіб), росіяни (145), білоруси (52), сирійці (47), іранці (40), в’єтнамці (22) та китайці (22 особи).

Польські прикордонники провели також 3,6 тис. перевірок законності працевлаштування. У результаті контролю виявилося, що понад 12 тис. іноземців працює з порушенням правил. Серед тих, хто найчастіше порушував норми, були: громадяни України (19,6 тис. осіб), Молдови (400), Білорусі (370) та Грузії (246 осіб).

У 2018 році Прикордонна служба Польщі перевірила загалом на кордоні 52,3 млн осіб. 36 млн з них – це іноземці. Понад 21,6 млн перевірок проведено на кордоні з Україною.

Нагадаємо, у 2018 році польські прикордонники перевірили легальність перебування у Польщі понад 45 тис. іноземців. У випадку понад 26 тис. з них були виявлені порушення.

Пункт пропуску Долгобичів - Угринів. Фото nadbuzanski.strazgraniczna.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.