​Цього року на польському ринку праці зменшилось число українських іммігрантів

Після рекорду 2018 року, в Польщі зменшується число іноземців, застрахованих у Закладі соціального страхування. У січні було 558 тисяч таких осіб, а в грудні - на 11 тисяч більше. Протягом останніх двох місяців помітним стало зменшення, зокрема, числа українців, за яких роботодавці сплачують внески, повідомляє Польське радіо.


Ця тенденція може викликати занепокоєння, тому що досі обидві категорії систематично зростали, – пише «Dziennik Gazeta Prawna».

Професор Павел Качмарчик з Осередку дослідження міграції Варшавського університету висловив погляд, що наразі немає підстав говорити про зміну тенденції: «Донедавна дуже велика частина українців працювала на основі цивільно-правових договорів. Наприклад, у сільському господарстві укладали багато контрактів на конкретну роботу, а це – курйозно».

Іншої думки Цезари Казьмєрчак із Союзу підприємців і роботодавців. За його словами, є три причини зменшення української імміграції до Польщі: ситуація на Сході покращилася, польські служби погано радять собі з обслуговуванням іммігрантів, а також більш привабливою може бути пропозиція Німеччини.

Проте, віце-міністр родини і праці Станіслав Швед звернув увагу, що наразі немає сигналів про відтік працівників з України до Німеччини. Закон, який це полегшить, німецька сторона вводить у дію 2020 року, та заодно планується посилити контроль працевлаштування.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.