​Поляки побачили в Україні новий рай для вітрової енергетики

Ринок вітрової енергетики в Європі, один із лідерів у виробництві енергії з відновлюваних джерел, зростає дедалі більше. Після кризи на ринку відновлюваної енергії в 2016 році компанії, що працюють у цій галузі, почали розмірковувати, де могли б здійснювати прибуткові та безпечні інвестиції. У цій гонці лідирує Україна - незважаючи на те, що вона не є частиною Європейського Союзу і її не обов’язують спільні цілі ВДЕ, - повідомляє Польське радіо.


Україна проводить політику, сприятливу для інвестицій у вітроенергетику, і пропонує фіксовані, високі тарифи. Польська компанія разом із інвесторами з усієї Європи реалізує свої проекти на українському ринку.

Компанія ENEVI була створена для пошуку інвестиційних можливостей для польських інвесторів у вітроелектростанції в Україні, - наголошує голова правління ENEVI SA Марцін Оркіш.

Україна до 2025 року поставила перед собою мету досягнення зеленої енергії на рівні, який ми маємо сьогодні в Польщі. Те, до чого ми прагнемо протягом останніх 25 років, Україна хоче досягти впродовж наступних п’яти років. Це свідчить про величезну динаміку ринку та відкритість для інвесторів із Заходу. Всі тарифні ціни виражені в євро, тому немає страху перед коливаннями в національній валюті - підсумовує голова правління ENEVI SA Марцін Оркіш.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.