​Дослідження порталу для українців визначило - більшість українців не планують залишатися у Польщі

Лише двоє з п’ятьох українців розглядають Польщу як можливе місце постійного проживання. Такі дані випливають з дослідження, проведеного на замовлення поморського порталу для українців. Головна редакторка порталу Наталя Шевченко розповідає, що головною причиною рішення українців про повернення на батьківщину є формальні причини і родина, повідомляє Польське радіо.


«Однак, більшість з них не живе у Польщі з родиною, бо люди не можуть приїхати з родиною, а через це, я гадаю, вони не хочуть тут залишатися на довше. Дуже важко вирішити формальні питання, важко отримати посвідку на перебування (пол. - kartę pobytu), дуже важко отримати легальний дозвіл на працю», розповідає Наталя Шевченко.

Вона наголошує, що шанси на зміну цієї негативної тенденції можуть бути пов’язані із молодим поколінням українців, котрі лише виходять на ринок праці:

«Економічні мігранти, я гадаю, ще приїздитимуть. Я маю надію, що ситуація у Польщі ще поліпшиться щодо вирішення формальних питань. Коли це поліпшиться, більшість українців приїде. Є ще одна група – студенти. Згідно з нашими дослідженнями, лише щоп’ята особа навчається у Польщі і працює. Це значить, що наразі міграційна хвиля молоді не надійшла».

За даними Національного банку Польщі, на берегах Вісли працює понад один мільйон громадян України, з яких лише 330 тисяч мають дозвіл на працю. 70% усіх українців займаються тут фізичною працею. Повернення українців на батьківщину найбільше відіб’ється на стані переробної та виробничої промисловості.

Фото polradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.