​Польща надіслала Україні офіційний запит про скасування заборони на ексгумацію польських жертв

Польща надіслала Україні лист у справі ексгумації. Лист українському міністру культури вручив посол Польщі в Києві Бартош Ціхоцький. Польський дипломат вважає, що це ще один крок до розблокування польських ексгумацій на території України, повідомляє Польське радіо.


Влада в Києві ввела таку заборону два роки тому. Новий президент України Володимир Зеленський, який обійняв цю посаду кілька місяців тому, під час недавнього візиту до Польщі пообіцяв зняти заборону. Як пояснив дипломат, хоча важко говорити про часові рамки процесу розблокування ексгумацій, однак Польща сподівається, що наступні етапи процедури, спрямовані на гідне вшанування польських жертв, пройдуть далі.

Попередня влада України в 2017 році заборонила ексгумацію польських жертв у відповідь на демонтаж незаконного пам'ятника УПА в Грушовицях поблизу Перемишля.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.