​Минулого року поляки відмовили у в’їзді до Польщі понад 58 тисячам українців

У 2019 році працівники Прикордонної служби Польщі здійснили контроль 54,5 млн мандрівників на польському кордоні. Майже 100 тисячам іноземців, котрі не відповідали вимогам в’їзду, не дозволили в’їхати на територію Польщі. Про це повідомила речниця Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоліас, повідомляє Польське радіо.


За її словами, у 2019 році польські прикордонники на польську кордоні провели контроль на 2 млн більше осіб, ніж у 2018 році. Найбільше людей перетнуло кордон з Україною – понад 21,7 млн осіб, Білоруссю – понад 8,8 млн та росією – понад 3,4 млн. Ще понад 20 млн осіб пройшло контроль у летовищах та портах. Прикордонники зареєстрували 12-відсоткове зростання руху у прикордонних пунктах пропуску у летовищах та 15-відсоткоеве зменшення так званого малого (місцевого) прикордонного руху з Україною.

Подорожуючи до Польщі, у 2019 році польський кордон перетнуло 27,1 млн осіб, з яких 18,6 млн – це іноземці. Серед найчисельніших груп були українці (10,4 млн), білоруси (3,4 млн), росіяни (1,5 млн), ізраїльтяни (233 тис.) та американці (199 тис.).

За інформацією Прикордонної служби Польщі, функціонери відмовили у в’їзді до Польщі 96,6 тис. іноземців, котрі не відповідали вимогам в’їзду до Польщі. Найбільше відмов зареєстровано на кордонах з Україною – понад 60 тис., Білоруссю – 33,6 тис. та росією – 1,3 тис.

Найчисельнішими групами з тих, кому не дозволили в’їхати до Польщі, були українці – понад 58,5 тис., росіяни – понад 28,5 тис. та білоруси – майже 5 тис. За словами прикордонників, головними причинами відмови були: відсутність дійсної візи або документу на перебування, відсутність документів, що підтверджують мету в’їзду або відсутність необхідної суми коштів.

Повідомляється, що у 2019 році польські прикордонники затримали 178 осіб, котрі незаконно прибули до Польщі так званим зеленим кордоном – на кордоні з росією 8 осіб, з Білоруссю – 20 осіб і з Україною – 148. Однак найбільше спроб незаконного перетину польського кордону зареєстровано у прикордонних пунктах пропуску. У дорожніх прикордонних переходах співробітники Прикордонної служби Польщі зірвали загалом 1162 спроби незаконного перетину кордону, зокрема на кордоні з Україною – 877, з Білоруссю – 169, з росією – 116.

Крім того, польські прикордонники викрили 1,2 тис .випадків спроб використання видурених, підроблених або перероблених документів. Серед осіб, котрі найчастіше намагалися з фальшивими документами перетнути польський кордон, найбільше громадян України – 826, Білорусі та Грузії – по 39, росії – 34.

За даними Державної прикордонної служби України, у 2019 році найбільше громадян України – майже 10 млн – перетнуло державний кордон з Польщею. Водночас український кордон перетнуло 27,3 млн іноземців.

Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.