​ЄС вживає усіх можливих заходів для найскорішої лібералізації візового режиму для громадян України

18 лютого 2017 р. в рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнесом Ханом, повідомляє прес-служба МЗС України.


Сторони детально обговорили основні аспекти співпраці України з Євросоюзом. Передусім було наголошено на важливості належного реагування на загострення безпекової ситуації на Донбасі, збереження санкцій ЄС проти росії до припинення російської агресії.

Комісар Хан окремо наголосив на подальшій підтримці з боку ЄС процесу внутрішніх реформ в Україні, зазначивши, що в ЄС чітко усвідомлюють, в яких складних умовах, пов’язаних із триваючої російською військовою агресією, Україні доводиться імплементовувати нагальні реформи.

Окремо Йоганнес Хан наголосив на тому, що ЄС вживає усіх можливих заходів для якнайшвидшого завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію та найскорішої лібералізації візового режиму для громадян України.

Фото прес-служби МЗС України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.