​Місто Познань стало першим у Польщі, в якому міська інфолінія вже працює українською мовою

Українські жителі міста Познань можуть вже українською мовою отримати інформацію на тему підтримки, зручностей, громадського транспорту, а також вироблення PESEL. З березня міська телефонна інфолінія у цьому місті працює також українською мовою, повідомляє Польське радіо.


В осідку Офісу Познань Контакт, у якому працюють україномовні оператори, посол України Андрій Дещиця не виключив, що у столиці Великопольщі буде консульство України.

Мер міста Познань Яцек Яскувяк сказав, що у столиці Великопольського воєводства є приблизно 50 тис. осіб з України, а у регіоні – 100 тис. У 2019 році у Познані податки сплатили 11 тис. українців. До міських шкіл ходить 1 тис. дітей з України, в університетах навчається приблизно 2 тис. студентів з України.

«Українці – це жителі Познані, живуть тут і працюють, сплачують податки. Ми хочемо, аби вони відчували себе безпечно у нашому місті. Цією ініціативою хочемо надіслати чіткий сигнал українським жителям міста і агломерації: ми вас бачимо, цінуємо вашу присутність і хочемо ліпше розуміти один одного», - сказав Яскувяк.

Номер телефону наступний: 61 646 33 44. Далі вже маєте можливість вибирати мову, зокрема, українську.

Фото creativecommons.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.