​100-річчя Договору Пілсудський-Петлюра в Інтернеті та ЗМІ

У вівторок, 21 квітня, в соцмережах Польського Інституту в Києві запустили інформаційну кампанію, присвячену 100-річчю Договору Пілсудський-Петлюра. На основі цієї польсько-української союзницької угоди Польща визнала право України на незалежність; узгоджено спільний кордон на річці Збруч. Доповненням договору мали стати торговельні домовленості та військова конвенція. Спільна військова операція проти більшовицької росії мала допомогти звільнити землі України та створити незалежну Українську державу, в якій мали б відбутися вільні вибори, інформує Польське радіо.


Польський Інститут у Києві повідомляє на своїй веб-сторінці про спільну інформаційну акцію у співпраці з Музеєм Юзефа Пілсудського в місті Сулєювек неподалік Варшави та Військовим історичним бюро.

«Протягом кількох найближчих днів збираємось нагадати про польсько-українську взаємодію, що заклала підвалини політично-військового союзу незалежної Польщі та незалежної України. Незважаючи на те, що ми знаємо, чим закінчився 1920 рік, все ж вважаємо, що події минулого мають стати для нас уроком, а герої тих подій повинні зайняти почесні місця у нашій спільній пам’яті», – написано в комюніке Польського Інституту в Києві.

Фото facebook.com/InstytutPolskiKyiv



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.