​«Укрпошта» випустила марки з нагоди сотих роковин народження святого Івана Павла ІІ

Презентація марок, що вийшли з нагоди 100-річчя від дня народження святого Івана Павла ІІ, відбулася в головному осідку львівського відділення поштамту. Поштовий штемпель поставили представники «Укрпошти», філателісти і львівський архієпископ Мєчислав Мокшицький, повідомляє Польське радіо.


Ініціатор акції Олександр Жарівський розповів, що з нагоди ювілею святого Івана Павла ІІ українська пошта ввела три марки. На одній – силует Івана Павла ІІ з папським гербом, на двох інших – львівська Катедра (Латинський катедральний собор) з бюстом святого отця і греко-католицька церква на Сихові, де під час свого візиту в Україні Іван Павло ІІ зустрівся з молоддю: «Одна загальна з папою і дві – з цими двома храмами. Ці марки будуть дійсними стільки, скільки років існуватиме Пошта».

Львівський митрополит архієпископ Мєчислав Мокшицький зазначив, що завдяки цьому святий Іван Павло ІІ буде присутнім у щоденному житті жителів України: «Відправляючи листи або купуючи конверти та марки, вони стикатимуться з чудовою особистістю, яка також тут, у Львові, має великий авторитет і пошану».

Марки передано, зокрема, до музею Метрополітальної курії.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.