​На українсько-польському кордоні черга - українці намагаються потрапити до Польщі

З початком пандемії коронавірусу багато українців почали повертатися на Батьківщину. В інтерв’ю одного з телеканалів посол України у Польщі озвучив цифру: 240 тисяч українців покинули РП. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.


Схоже на те, що тенденція змінюється. На КПП Шегині-Медика утворилась довжелезна черга з людей, які намагаються потрапити до Польщі.

У соціальних мережах люди інформують, що під проливним дощем чекає близько 500 людей. Щоб перетнути кордон, їм доводиться чекати орієнтовно 5-6 годин.

За інформацією прикордонної служби України, станом на 29 травня кордон на пішому переході КПП Шегині перетнуло 24 тисячі людей. У середньому за добу це близько 2-2,5 тисяч осіб.

Нагадаємо, зараз на кордоні з Польщею функціонують 4 пукти пропуску: «Ягодин», «Краківець», «Рава-Руська» та «Шегині».

Особи, що в‘їжджають до Польщі, мають відбути 14-денний карантин. Звільнені від цього обов’язку сезонні працівники, студенти, водії транспортних засобів, що виконують міжнародні рейси.

Фото upmp.news



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.