​Після відкриття кордонів 1 липня Європа залишиться недоступною для українців через COVID

Всупереч попередній інформації, українці поки що не зможуть подорожувати до Європи. Коли 1 липня Європейський Союз відкриє свої кордони, на територію ЄС допускатимуть громадян із визначеного списку із 20 країн, до якого, з огляду на епідемічну ситуацію, Україна не увійшла, повідомляє «Голос Америки».


Принаймні такої попередньої домовленості досягнуто у п’ятницю, повідомляють європейські ЗМІ. Представники Євросоюзу вирішили, що з 1 липня дозволять в’їзд громадянам тих держав, де епідемічний показник, з розрахунку на 100 тисяч населення, не перевищує середній рівень для країн ЄС за останні два тижні. В Україні цей показник вищий.

За повідомленнями європейських ЗМІ, список країн, громадянам яких дозволений в’їзд до Шенгенської зони, оновлюватиметься що два тижні. Вирішено також, що, крім показника нових випадків, критеріями служитимуть тенденція на збільшення чи зменшення захворюваності, а також надійність даних.

Фото glavcom.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.