​МОЗ України внесло Польщу до списку країн «червоної» зони із несприятливою ситуацією з коронавірусом

Міністерство охорони здоров'я України розширило список країн «червоної» зони із несприятливою ситуацією з коронавірусом та внесло туди Польщу та Грузію Про це з посиланням на офіційний сайт МОЗ і Espreso.TV повідомляє Польське радіо.


Кількість країн, віднесених до «червоної» зони, збільшилася приблизно удвічі у порівнянні з попереднім переліком. До неї внесли, зокрема, Польщу, Кіпр, Грузію, які донедавна були в «зеленому» списку.

До «зеленої» зони Україна зараховує 66 країн. У «зеленій зоні» - популярні туристичні напрямки Туреччина та Єгипет. Крім цього, до цієї зони входять Хорватія, Італія, Греція, Швеція, Португалія, Велика Британія.

Міністерство охорони здоров’я змінює показники, за якими країни розподілятимуться в «зелену» та «червону» зони. Таким чином, з 1 серпня враховуватимуть два показники, при перевищенні яких буде відповідно віднесена країна до «червоної» або «зеленої» зони.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.