​Небуденний випадок стався в пункті пропуску в Гребенному - українця не впустили до Польщі з п'ятьма собаками

Громадянин України намагався потрапити до Польщі з п'ятьма собаками різних порід. Чоловік під час контролю пред'явив ветеринарні паспорти на кожну з тварин та свідоцтва про результати дослідження на титр антирабічних антитіл. Однак митники запідозрили, що документи були сфальсифіковані. Підозра підтвердилася після контакту з лабораторією, яка фігурувала на свідоцтвах. Там підтвердили, що не видавали таких документів, повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Податкової адміністрації в Любліні.


У зв'язку з цим собак не пропустили через кордон, а поліцію повідомили про злочин з боку українця. Через кілька днів правоохоронці отримали від митників з Гребенного ще одну інформацію: виявилося, що й ветеринарні паспорти на 5-х собак, швидше всього, також були сфальсифіковані. Тепер справою займається поліція.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.