​У Польщі знайшли гроші, які, можливо, були отримані з корупційної діяльності екс-очільника «Укравтодору» Славоміра Новака

Співробітники Центрального антикорупційного бюро (ЦАБ) знайшли та забезпечили грошові кошти на суму понад 4 мільйонів злотих, що буцімто були отримані внаслідок корупційних злочинів, вчинених Славоміром Новаком. 536 тис. євро, 470 тис. доларів та 30 тис. злотих знайдено у двох схованках, повідомляє Польське радіо.


Крім того, були забезпечені дві квартири загальною вартістю 2 мільйони злотих, а також розкішний автомобіль.

Речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин в інтерв'ю Інформаційному радіоагентству наголосив, що провадження у справі Славоміра Новака розвивається.

Станіслав Жарин сказав також, що масштаби діяльності Славоміра Новака, якою займається Центральне антикорупційне бюро, більші, ніж вважалося раніше.

Фото cba.gov.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.