Єврокомісія запропонувала обов'язкову солідарність у міграційній системі

Єврокомісія хоче запровадити принцип «обов'язкової солідарності» та зробити акцент на депортації у новій системі міграції. Європейська комісія виступила з новою пропозицією щодо міграційного права, запропонувавши так званий міграційний пакт, у якому відмовилася від обов’язкового прийняття біженців, але поставила на обов’язкову солідарність.

Брюссель пропонує країнам Європейського Союзу вибір – або релокацію відповідної кількості мігрантів, або їхню депортацію. Це означає, що держави, котрі не хочуть приймати мігрантів, будуть відповідальні за проведення дорогої процедури відправлення до країн-походження осіб, котрі не мають права на міжнародний захист.
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн очікує схвалення нових ідей:
«Європа повинна відійти від рішень ad hoc (спеціальних, спрямованих на вирішення конкретної проблеми – ред.), повинна встановити передбачувану та розумну систему міграції. Я переконана, що пропозиція Єврокомісії є доброю підставою. Цей пакет відображує справедливу та розсудливу рівновагу між відповідальністю та солідарністю між країнами ЄС. Це прагматичний та реалістичний підхід».
Тепер пропозицією Єврокомісії мають розглянути держави Євросоюзу та Європейський парламент. Єврокомісія очікує, що рішення з цього питання приймуть швидко. Робота над новим міграційним законодавством триває вже п’ять років. Великі розбіжності серед держав ЄС перешкодили досягненню порозуміння.
Країни, які зазнали міграційного тиску, вимагали солідарності та очікували, що інші країни приймуть біженців.
Проти обов’язкового переселення були держави Центрально-Східної Європи з Польщею на чолі, які наголошували, що примусова релокація не є добрим рішенням і пояснювали, що інакше показують солідарність – допомагаючи біженцям на місці та призначаючи фінансову допомогуКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.