Єврокомісія запропонувала обов'язкову солідарність у міграційній системі

Єврокомісія хоче запровадити принцип «обов'язкової солідарності» та зробити акцент на депортації у новій системі міграції. Європейська комісія виступила з новою пропозицією щодо міграційного права, запропонувавши так званий міграційний пакт, у якому відмовилася від обов’язкового прийняття біженців, але поставила на обов’язкову солідарність.

Брюссель пропонує країнам Європейського Союзу вибір – або релокацію відповідної кількості мігрантів, або їхню депортацію. Це означає, що держави, котрі не хочуть приймати мігрантів, будуть відповідальні за проведення дорогої процедури відправлення до країн-походження осіб, котрі не мають права на міжнародний захист.
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн очікує схвалення нових ідей:
«Європа повинна відійти від рішень ad hoc (спеціальних, спрямованих на вирішення конкретної проблеми – ред.), повинна встановити передбачувану та розумну систему міграції. Я переконана, що пропозиція Єврокомісії є доброю підставою. Цей пакет відображує справедливу та розсудливу рівновагу між відповідальністю та солідарністю між країнами ЄС. Це прагматичний та реалістичний підхід».
Тепер пропозицією Єврокомісії мають розглянути держави Євросоюзу та Європейський парламент. Єврокомісія очікує, що рішення з цього питання приймуть швидко. Робота над новим міграційним законодавством триває вже п’ять років. Великі розбіжності серед держав ЄС перешкодили досягненню порозуміння.
Країни, які зазнали міграційного тиску, вимагали солідарності та очікували, що інші країни приймуть біженців.
Проти обов’язкового переселення були держави Центрально-Східної Європи з Польщею на чолі, які наголошували, що примусова релокація не є добрим рішенням і пояснювали, що інакше показують солідарність – допомагаючи біженцям на місці та призначаючи фінансову допомогу



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.