​У чотирьох містах України з 8-го жовтня не працюють візові центри Польщі

З 8-го жовтня призупинено прийом заявників на невизначений термін у Генконсульстві Польщі в Вінниці. У зв'язку з цим з 8-го жовтня перестали працювати пункти прийому візових анкет відразу в 4-х містах України: Вінниця, Житомир, Чернівці, Хмельницький, повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт Візового центру Польщі.


Клієнтів, які були зареєстровані там на подачу документів на польську візу, попросили зачекати й слідкувати за подальшою інформацією. Про відновлення роботи візових центрів повідомлять телефоном співробітники кол-центру.

«З клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватися в індивідуальному порядку й інформувати щодо способу отримання паспорту», - додали у візовому центрі.

Нагадаємо, з 1-го жовтня перестав працювати пункт прийому візових анкет у Рівному. Однак прийом заявників там відновили з 5-го жовтня.

Трохи довше довелося чекати на відновлення роботи візових центрів у Києві та Кропивницькому, які закрилися 21 вересня й рівно тиждень не приймали документів на візи.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.