​З’явилася петиція з проханням розширити повноваження консульств України, у тому числі й почесних

На сайті президента України з’явилася петиція з проханням розширити повноваження консульств, у тому числі й почесних. Автором петиції є Ірина Новікова. Жінка просить внести зміни на законодавчому рівні й запровадити можливість отримання чи заміни ID-карти поза межами України. Зокрема, в консульських установах, повідомляє Yavp.pl.


Йдеться про випадки втрати внутрішнього українського паспорта, потреби змінити дані згідно віку, зміни прізвища після одруження чи розлучення.

«З метою запобігання виникненню та поширенню COVID-19 та прискорення процедури оформлення та отримання паспорту, при цьому не перезавантажуючи генеральні консульства, пропонуємо уповноважити до цієї справи також почесні консульства», - йдеться в тексті петиції.

Авторка додала, що її прохання обґрунтовано бажанням уберегти себе та рідних від можливого зараження та розповсюдження COVID-19.

Для того щоб петиція була розглянута, потрібно зібрати 25 000 підписів. Ірина Новікова переконана, що це небагато, якщо врахувати кількість українців у Польщі.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.