​Українські підприємці все частіше вибирають польський ринок для своїх стартапів

Українські творці стартапів обирають Польщу через відкритість до інноваційних ідей, нижчий поріг входу на ринок порівняно з іншими європейськими країнами, великий діапазон грантів ЄС та вищу платоспроможність, повідомляє Yavp.pl з посиланням на mamstartup.pl.


Український стартап Wareteka

Одним із українських стартапів, який вирішив розширити свою діяльність на Польщу, є Wareteka. Ця платформа дозволяє користувачам якомога швидше знаходити, здавати в оренду або продавати зал, склад чи комерційну нерухомість як в Україні, так і в Польщі.

Сайт дуже легкий в обслуговуванні. Одразу можна знайти вільний об’єкт у тому місті, яке цікавить потенційного клієнта. Вказані всі типи і класи складських приміщень. І без жодної додаткової оплати.

Фірма Wareteka також бере під свою відповідальність логістику, яку здійснюють за допомогою 3PL операторів. Клієнти платформи можуть розраховувати на фулфілмент сервіс (від англ. Fulfillment) - передачу всіх процесів по обробці замовлень та відправлення їх кінцевим споживачам на аутсорсинг.

Таким чином, компанія бере на себе повну відповідальність за прийом і обробку замовлень; отримання оплати від клієнтів; зберігання товарів на складах; комплектацію та пакування продукції; транспортування і передачу посилок споживачам; зворотну логістику. Що дуже вигідно замовникові.

Український стартап Fiway

Ще одним із успішних українських стартапів у Польщі є Fiway, який з’явився на ринку у 2018 році. Його засновники зосередилися на виробництві маршрутизаторів, що дозволяють отримати стабільний доступ до мережі Wi-Fi, наприклад, в автобусі, машині чи на яхті.

Ідея виникла, коли до фірми, яка займалася продажом інтернету, звернулися з питанням чи не можна використати щось подібне у міжнародних автобусах. Залишилося тільки сконструювати пристрій, який міг би підтримувати постійну швидкість передачі даних незалежно від сигналу мережі.

Вже через два роки після початку проєкту інтернетом від Fiway користувалися у 2500 автобусах, 392 автомобілях та 37 яхтах в Україні, а також в інших європейських країнах.

У 2019 році в українські стартапи та ІТ-компанії у Польщі було інвестовано 510 млн доларів. Їхній розвиток підтримують великі місцеві підприємства, державні установи, міжнародні компанії або фонди венчурного капіталу. Вони роблять це не лише у формі дофінансування, але і у вигляді наставництва. Хоча коло тем широке, найпопулярнішими є розробка ефективної маркетингової та PR-стратегії, фінансове планування та складання бюджету, переговори з інвесторами.

Нагадаємо, в Польщі вже понад рік активно розвивається український екологічний стартап Greenbin, який допомагає позбутися пластикового сміття за винагороду.

Фото fundacjaukraina.euКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин в своем интервью российским СМИ врал и вообще нес откровенную дичь про Украину

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.