​Більшість українців залишаться в Польщі на зимові свята через епідеміологічну ситуацію

Про це свідчать результати соціального дослідження, проведеного компанією EWL та представниками Варшавського університету. Тільки 9% українців готові поїхати на зимові свята на батьківщину. Натомість, аж 84% опитаних повідомили, що цього року залишаться на різдвяно-новорічний період у Польщі. Причому дві третини з них вперше відзначатимуть свята без родини, повідомляє Yavp.pl.


Головною причиною залишатися в Польщі на зимові свята для працівників з України є фінансова мотивація. Майже 48% опитаних скористаються можливістю працювати протягом цього часу, щоб отримати більшу зарплату.

16,5% визнають, що перед поїздкою в Україну їх зупиняють обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Для 13,8% - це небажання потрапити знову на карантин. Ще 8,3% опитаних заявили, що залишаться в Польщі, щоб не наражати на небезпеку здоров'я та життя своїх близьких.

Фото ewl.com.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.