​Більшість українців залишаться в Польщі на зимові свята через епідеміологічну ситуацію

Про це свідчать результати соціального дослідження, проведеного компанією EWL та представниками Варшавського університету. Тільки 9% українців готові поїхати на зимові свята на батьківщину. Натомість, аж 84% опитаних повідомили, що цього року залишаться на різдвяно-новорічний період у Польщі. Причому дві третини з них вперше відзначатимуть свята без родини, повідомляє Yavp.pl.


Головною причиною залишатися в Польщі на зимові свята для працівників з України є фінансова мотивація. Майже 48% опитаних скористаються можливістю працювати протягом цього часу, щоб отримати більшу зарплату.

16,5% визнають, що перед поїздкою в Україну їх зупиняють обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Для 13,8% - це небажання потрапити знову на карантин. Ще 8,3% опитаних заявили, що залишаться в Польщі, щоб не наражати на небезпеку здоров'я та життя своїх близьких.

Фото ewl.com.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.