​У знаменитому Краківському музеї князів Чарторийських з’явився аудіогід українською мовою

Все частіше українська мова звучить у найбільш знакових культурних та історичних місцях. У лютому в Краківському музеї князів Чарторийських запустили аудіогід українською мовою. Таким чином екскурсії музеєм для громадян України мають стати ще більш зручними, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Facebook-сторінку МЗС України.


Краківський музей князів Чарторийських один із найдавніших музеїв Польщі, відкритий у 1878 році. Музей зберігає твори європейського живопису XIII-XVIII сторічь, пам'ятки європейського та ісламського декоративно-художнього мистецтва від середньовіччя до XIX сторіччя, графіки, стародавнього мистецтва та предметів військового призначення.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.