​І сміх, і гріх: у Польщі під час п'янки один українець відгриз вухо іншому

Серйозним пораненням, кров'ю та втручанням медиків і поліції завершилися посиденьки з алкоголем для 2-х українців у селі Леліце Серпецького повіту (Мазовецьке воєводство). Двоє українців, які працюють в одній і тій же фірмі та проживають в одному помешканні, разом споживали алкоголь. Через деякий час між ними виникла сварка та шарпанина, під час якої 36-річний чоловік відкусив 33-річному колезі шматок правого вуха, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції.


Після цього обоє раптово утихомирилися й продовжили пиятику. Однак у постраждалого на місці укусу почала кровоточити й набиратися гноєм рана, через що довелося терміново викликати «швидку». Медики забрали українця до лікарні.

А вже наступного дня поліція взялася за його колегу. Той навіть до обіду не зміг протверезіти й мав 1,5 проміле в крові. Згодом чоловіку все ж пред'явили звинувачення в нанесенні серйозної шкоди здоров'ю та погрозах. За рішенням суду 36-річного громадянина України взяли під тимчасовий арешт.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо ви прочитаєте інтерв’ю головнокомандувача Сирського, то у вас складеться враження, що Збройними Силами України керує російський агент

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.