​Зеленський запропонував включити в «нормандський формат» США, Великобританію і Канаду

Президент України Володимир Зеленський запропонував розширити «нормандський формат» за рахунок нових держав. На даний час в переговорах по врегулюванню ситуації на Донбасі беруть участь Україна, росія, Франція і Німеччина.


В інтерв'ю виданню Financial Times Володимир Зеленський запропонував включити в «нормандський формат» США, Великобританію і Канаду. За його словами, це допомогло б налагодити переговори або навіть привести до створення нового їх формату, повідомляє Польське радіо.

Влада у Києві виступають за організацію чергової зустрічі в класичному «нормандському форматі». росія, однак, блокують цю ініціативу, прагнучи нав'язати Україні прямі переговори з бойовиками на Донбасі.

Нагадаємо, остання зустріч лідерів України, росії, Франції та Німеччини, присвячена врегулюванню конфлікту в окупованому проросійськими сепаратистами Донбасі, відбулася в кінці 2019 року.

Фото wikipedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.