​Залізничне сполучення між Польщею та Україною може відновитися вже 15 червня

Залізничне пасажирське сполучення між Польщею та Україною може відновитися з 15 червня. Принаймні, деякі факти вказують на це. У розкладі сполучень компанії Polskie Linie Kolejowe на літо з'явилися два потяги з Перемишля до Києва, один з Перемишля до Одеси й ще один з Вроцлава до Львова, пoвідoмляє Yavp.pl.


Згідно з розкладом, ходити вони почнуть з 15 червня. Щоправда, офіційної інформації про відновлення сполучення між Польщею та Україною ні від Polskie Linie Kolejowe, ні від «Укрзалізниці» поки немає.

Водночас з 1 червня «Укрзалізниця» відновила залізничне сполучення з Австрією та Угорщиною. Раніше в компанії зазначили, що ведуться переговори і з польською PKP Intercity щодо відновлення руху потягів між Україною та Польщею. Однак жодної конкретики по цьому питанню також тоді не повідомлялося.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.