​Десять професій з найбільшою і найпривабливішою з точки зору доходів зарплатою в Польщі

Рейтинг найбільш високооплачуваних професій опублікований на порталі interviewme.pl . Базується він на зарплатних даних, отриманих з порталу Wynagrodzenia.pl. Найпривабливішою з точки зору доходів є посада key account менеджера, пoвідoмляє Yavp.pl.


10 місце - інженер відділу якості із заробітною платою від 7490 зл брутто.

До обов’язків інженера якості входить контроль всіх фаз виготовлення продукту. Його робота полягає у тому, щоб опрацювати план нагляду продукції та допуск до виробництва.

9 місце фінансовий аналітик - від 7800 злотих брутто.

До його завдань належить складання прогнозів та багаторічних планів, участь у приготуванні річного бюджету і контроль його виконання, складання звітів, контроль коштів, а також аналіз рентабельності продукту.

8 місце отримав менеджер проєктів - 25% осіб на цій посаді заробляють від 8000 злотих брутто.

Менеджер проєктів планує, реалізує та відповідає за кінцевий ефект проєкту. Ця посада все частіше з’являється в галузі ІТ, фінансах, будівництві. Також до його обов’язків належить будування колективу, встановлення пріоритетів, складання графіків, розв’язування проблем, моніторинг бюджету та витрат, а також складання звітів щодо виконаної роботи.

7 місце посів програміст- від 9070 злотих брутто у 25% працівників.

У залежності від того, чим конкретно займаються і залежить їхня заробітна плата. Наприклад, розробник програмного забезпечення заробляє від 15 860 злотих брутто, а Senior Java Developer від 14 000 злотих. До завдань програмістів належить створення комп'ютерних програм і додатків з використанням мови програмування, їх тестування і удосконалення.

6 місце у рейтингу займає фінансовий контролер із зарплатою від 9340 злотих брутто.

Контролює фінанси фірми, бухгалтерію, відповідність витрат до закладеного бюджету. Оцінює ситуації фірми, планує річний бюджет та розробляє багаторічний план, аналізує рентабельність, складає звіти для керівництва фірми.

На 5 місці знаходиться HR бізнес-партнер - від 10 710 злотих брутто.

HR бізнес-партнер разом з менеджерами фірми дбає про реалізацію стратегічних цілей організації. Він не тільки розробляє стратегію управління працівниками, але й реалізує та контролює її.

4 місце отримав юридичний консультант, який отримує від 11 100 злотих брутто.

До його обов’язків належать: юридична допомога, представлення інтересів клієнта в суді та управліннях. Займаються адміністраційним, господарчим, трудовим, цивільним та сімейним правом.

Бронзовий призер - Brand менеджер від 11 440 злотих брутто.

Менеджер, який займається створенням марки, відповідає за її просування на ринку, за маркетинг і продаж товару.

Срібний призер - спеціаліст з безпеки ІТ із зарплатою від 12 000 злотих брутто.

Ці люди займаються фізичною безпекою фірми (біометрія, камери, магнітні карти до будинків), а також створенням та управлінням системою охорони даних у мережі.

А золотим призером став Key account manager - менеджер роботи з головними клієнтами.

Тут заробітки починаються від 12 470 злотих брутто. Люди на цій посаді відповідають за контакти з найбільш важливими і найбільшими клієнтами (так званими корпоративними клієнтами). З одного боку, key account manager дбає про співпрацю з ними та консультує їх, з іншого - домовляється про умови продажу продукції чи послуг. До його завдань також належить координація виконання контрактів, аналіз ринкових даних галузі, споживачів чи діяльності конкурентів.

Фото Yavp.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.