​Українці лідирують за отриманими дозволами на проживання в Євросоюзі

Українці вже п’ятий рік поспіль отримують найбільшу кількість дозволів на проживання в країнах Європейського Союзу. Про це повідомляють в Аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

У 2020 році громадянам України було видано 601 200 дозволів на проживання в ЄС. 86% з них пов’язані з працевлаштуванням. На другому місці за кількістю отриманих дозволів на проживання в країнах ЄС - громадяни Марокко (123 400 дозволів, з яких 56% були видані в Іспанії), на третьому - громадяни Індії (79 270, з яких 14% були видані в Німеччині), передає Yavp.pl.


У цілому в 2020 році було видано близько 2,2 млн перших дозволів на проживання для громадян країн, які не входять до ЄС. Це на 24% (або 706 000) менше у порівнянні з 2019 роком. Зниження в основному було спричинено пандемією COVID-19 та пов’язаними з цим обмеженнями на подорожі та адміністративними діями, які ввели національні органи влади.

Польща очолила список європейських країн, де українцям минулого року видали найбільше дозволів головне через роботу - 81% (488 900 дозволів)

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.