ОБСЄ виступило проти створення «міністерства правди» в Україні

dunya miyatovich

 
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович розкритикувала створення в Україні міністерства інформаційної політики. Про це вона написала на своїй сторінці в Twitter.


На її думку, Мінінформполітікі стане своєрідним аналогом «Міністерства правди», яке описував Джордж Оруелл у своїй відомій антиутопії «1984».

Міятович впевнена, що відомство є прямою загрозою свободи слова. Свої побоювання вона обговорить з главою МЗС України Павла Клімкіна.

Раніше представник ОБСЄ з посиланням на Комітет із захисту журналістів констатувала, що в Україні співробітники ЗМІ продовжують страждати від дій влади.

Напередодні Верховна Рада схвалила список кандидатів на пости міністрів. Главою відтвореного міністерства інформаційної політики став член «Блоку Порошенко» Юрій Стець.

У функції нового відомства будуть входити «забезпечення населення достовірною інформацією з першоджерел», «просування України у світі», «активне протистояння інформаційній агресії Росії», «запобігання зовнішнього впливу на внутрішній інформаційний простір України» та інше.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.