​Цьогоріч польські прикордонники викрили вже понад 500 спроб перетину польсько-українського кордону із підробленими ковід-сертифікатами

Понад 500 фальшивих сертифікатів про щеплення проти COVID-19 цього року виявили співробітники польської прикордонної служби у польсько-українських пунктах пропуску на кордоні в Люблінському воєводстві. Мандрівники використовували їх як звільнення від карантину. За це загрожує до 5 років позбавлення волі, повідомляє Польське радіо.


За словами речника Надбужанського прикордонного відділу лейтенанта Даріуша Сєніцького, один з таких найновіших випадків трапився у понеділок на польсько-українському прикордонному переході у Зосині, коли п’ятеро громадян України намагалися в’їхати до Польщі.

Під час прикордонного контролю у співробітника прикордонної служби виникла підозра, що довідки, які підтверджують отримання вакцини від COVID-19, можуть бути підроблені. Ці підозри підтвердилися під час детальної перевірки. «Всіх мандрівників (двох жінок та трьох чоловіків) затримано, за їхніми справами розпочато провадження про використання підроблених документів у прикордонному контролі», – сказав лейтенант Сєніцький.

Після завершення процесуальних дій мандрівники отримали адміністративні рішення про відмову у в’їзді до Польщі та були повернуті на територію України.

Про ще один подібний випадок спроби в’їзду до Польщі з України із підробленими ковід-сертифікатами повідомило Міністерство внутрішніх справ України.

Речник Надбужанського відділу Прикордонної служби підкреслив, що цього року вже виявлено 554 випадки фальшивих сертифікатів про щеплення від COVID-19, виданих в Україні, які мандрівники використали як документ звільнення з карантину. Найбільше таких інцидентів зареєстрували у переїздах у Гребенному (352), а решта – у Довгобичеві (76), Грубешові (74) та Дорогуську (52).

За використання фальшивих документів у Польщі може загрожувати ув’язнення на строк до 5 років.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.