​Українські мігрантки, які працюють у Польщі, розповіли, де відчувають найбільші проблеми зі ставленням до себе

Громадянки України, які тимчасово чи постійно працевлаштувалися в Польщі, окреслили свої найбільші проблеми зі ставленням до себе. Також вони зруйнували стереотип про те, що українки виходять заміж за поляків заради легалізації перебування тут.


Як повідомляє Yavp.pl, в аналітичному центрі компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal провели дослідження серед українок з досвідом роботи в Польщі від 6 місяців до 11 років щодо ставлення до них на роботі й поза її межами.

Дослідження показало, що українки традиційно мають проблеми при пошуку житла. Усе - через упереджене ставлення власників помешкань до іноземців. Крім цього, українки стикаються з не завжди дружнім ставленням з боку польок на роботі, а також з більшим навантаження на них, порівняно з місцевими.

Водночас з дослідження випливає, що найбільше ускладнень і неприязного ставлення мігрантки з України відчували на робочому місці від своїх співвітчизників та співвітчизниць, які довше там працюють.

Щодо одруження з поляками, жінки стверджують, що незаміжні українки нерідко знаходять собі партнерів серед польських чоловіків. Серед учасниць дослідження було декілька, хто має стосунки з громадянами Польщі – живуть разом або планують одруження. Проте жодна з учасниць не назвала укладання шлюбу з поляком як спосіб залишитися в країні.

«Як правило, стосунки зав’язуються невимушено. Жінки покладаються на можливості покращити роботу і якість свого життя своїми силами. Майже половина учасниць дослідження мають партнера або донедавна були у стосунках з чоловіками з України», - зазначають автори дослідження.

Нагадаємо, аж 85% мігранток з України в Польщі працюють нижче фаху, але планують кар'єру.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.