​Генсек правлячої партії Німеччини захистив «Північний потік-2» і закликав не змішувати з відповідями на російськи територіальні суперечки з Україною

Питання «Північного потоку-2» не треба змішувати з політичними суперечками та спорами навколо прав людини з москвою. Про це агентству Рейтер заявив Генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини, яка очолює коаліційний уряд країни, повідомляє Голос Америки.


«Проект «Північний потік-2» вже майже запущений. Лише відсутність певних юридичних ліцензій стоїть на заваді початку роботи. В якійсь момент повинен настати політичний та юридичний мир у цій дискусії», - сказав Кевін Кюнерт.

Генсек СДПН заявив, що проект, який очолює Газпром, не треба змішувати з відповідями на російські територіальні суперечки з Україною та питаннями прав людини, по яких Берлін має чіткі позиції та дипломатичні стратегії.

Підтримка СДПН Північного потоку-2 є протилежною від партнера партії по коаліції Партії зелених, яка гостро критикує проект. Лідер СДПН, канцлер Німеччини Олаф Шольц, як і його попередниця Ангела Меркель, називає «Північний потік-2» виключно комерційним проектом.

Будівництво газогону було закінчено у вересні. Наразі він очікує схвалення регулюючих органів Німеччини та ЄС.

Кевін Кюнерт. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.