​Українські діти отримують в Польщі психологічну допомогу від фонду «Обличчя депресії»

Голова фонду «Обличчя депресії» Анна Моравська-Боровєц повідомила, що з перших днів російського вторгнення в Україну фонд допоміг близько 600 громадянам України, які постраждали від війни. Більшість із них – біженці, які перебувають у Польщі, але телефонні консультації проводяться також із людьми, які залишилися в Україні, передає Польське радіо.


Серед тих, хто потребує підтримки, є діти, які борються з травмами, посттравматичним синдромом та тривожними розладами, – наголошує Анна Моравська-Боровєц.

«У дітей з'являються нічні кошмари, панічні атаки. Якщо проїжджає машина швидкої допомоги з увімкненою сиреною, то українські діти на дитячому майданчику іноді починають плакати. Вони також можуть плакати, коли чують шкільний дзвінок, а все тому, що високі звуки від сирени, яка попереджає про бомбардування, відбилися на їхній психіці. Вони, коли бачать чиєсь обличчя, яке їм нагадує про травматичні події, також починають плакати», - зазначає голова фонду «Обличчя депресії».

Фонд «Обличчя депресії» включається в допомогу вчителям. Від вересня для вчителів будуть організовані спеціальні тренінги, а також вони отримають спеціальний підручник. Голова фонду Анна Моравська-Боровєц нагадує, що громадяни України можуть отримати психологічну допомогу українською мовою на сайті фонду: twarzedepresja.pl/ukraina.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.