​Засідання Колегії в справах міжнародної політики Польщі було присвячене війні в Україні

У вівторок, 14 червня, президент Польщі Анджей Дуда взяв участь у 7-му засіданні Колегії в справах міжнародної політики, яке було присвячене, зокрема, війні, яку росія розгорнула проти України, та майбутньому саміту НАТО в Мадриді, повідомляє Польське радіо.


За повідомленням Канцелярії президента, найважливіші питання, які порушено на цій зустрічі, це, в широкому розумінні, війна, що триває в Україні, та можливі сценарії розвитку подій за східним кордоном Польщі. Також обговорено найважливіші теми перед самітом Ініціативи Тримор’я, запланованим на 20 і 21 червня, та самітом НАТО, який відбудеться 29 і 30 червня.

Президент Анджей Дуда відкрив діяльність Бюро міжнародної політики Президента Республіки Польща та Колегії Президента Республіки Польща у справах міжнародної політики у квітні 2021 року. Останній орган – це форум експертів, радників президента, які займаються найважливішими питаннями польської міжнародної політики.

Президентський палац у Варшаві. Фото pl.wikipedia.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.