​Боріс Джонсон: Коли б Велика Британія була у ЄС, то не могла б надавати допомогу Україні

Британія не могла б бути в авангарді підтримки для захисту України від росії, якби вона все ще була у складі Європейського Союзу, – заявив у неділю, 26 червня, прем'єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон, повідомляє Польське радіо.


«Я не думаю, що Велика Британія в рамках Європейського Союзу та в такій матриці спільної закордонної політики і політики безпеки, яку ми тоді мали, лідирувала б як перша європейська країна, яка озброїть українців, даючи їм засоби для самооборони», – сказав Джонсон у розмові з американським каналом CNN.

«Думаю, що це говорить про країну, що думає про справи іншим чином, що дивиться на світ з більш глобальної перспективи і є амбітною. Але це не означає, що ми – менш європейські. Ми – європейці, але, думаю, що ми маємо більш глобальний підхід», – пояснив очільник британського уряду.

У четвер, 23 червня, минуло шість років від референдуму, коли британці висловилися за вихід з Євросоюзу. «За» було 52% населення, «проти» – 48%.

Боріс Джонсон з дружиною. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.