​За спрощеною процедурою у Польщі вже працевлаштувалося понад 270 тисяч біженців з України

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ у інтерв’ю Радіо Вроцлав повідомила, що понад 270 тис громадяни України вже почали працювати за спрощеними процедурами, які були запроваджені з 24 лютого, передає Польське радіо.


«Номер PESEL вже отримали 1,2 млн біженців з України. Понад 500 тис з них - це люди працездатного віку» - повідомила міністерка Мальонґ. Очільниця відомства додала, що понад 270 тисяч громадян України вже працюють за спрощеними процедурами.

«Польща з перших днів прийняла українських громадян. На початку підтримка – це насамперед надання притулку, даху над головою, створення відчуття безпеки, але найважливіше у цьому всьому – це системні рішення», – сказала міністерка Мальонґ. Такі рішення, за словами міністерки, стосуються, в першу чергу, ринку праці.

«Низький рівень безробіття дозволяє приймати українських громадян, створювати синергетичний ефект для польської економіки, працевлаштовуючи українців», – зазначила міністерка. За її словами, понад 1,2 мільйона громадян України вже отримали номер PESEL. «Половина з них – діти та люди працездатного віку», – сказала Марлена Мальонґ.

«Це хороший показник. Ми постійно намагаємося впроваджувати рішення, які дозволяють людям виконувати роботу відповідно до їхніх професій, а це, поміж іншим, програма «Разом ми можемо більше», вивчення польської мови, професійна активізація, щоб повною мірою використовувати потенціал тих людей, які приїхали до Польщі», – додала очільниця відомства.

«Ми також дозволили українцям відкрити бізнес у Польщі, завдяки якому жінки можуть створити, наприклад, дитячі садки», – підсумувала Марлена Мальонґ.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.