​Єврокомісія дозволила скасувати мито і ПДВ на імпорт товарів на допомогу українцям

У п’ятницю, 1 липня, Європейська комісія дозволила державам-членам тимчасово скасувати мито та ПДВ на імпорт із третіх країн харчів, ковдр, наметів, генераторів та іншого обладнання, призначеного для постраждалих від війни українців.


Це положення, згідно з проханням держав-членів, діятиме ретроактивно з 24 лютого 2022 року до 31 грудня 2022 року, повідомляє Польське радіо.

«Вторгнення в Україну спричинило невимовні страждання, але воно також продемонструвало глибину солідарності між країнами ЄС. Це рішення допоможе державам-членам прийти на допомогу українським громадянам як тим, хто знаходиться у ЄС, так і тим, хто залишається у своїй країні, сприяючи доставці життєво важливих гуманітарних вантажів. Це, безумовно, правильна річ», - сказав Паоло Джентілоні, комісар ЄС з економіки.

За оцінками Єврокомісії, понад 14 мільйонів людей, тобто 30% населення, покинули свої домівки внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Понад 6,2 мільйона українців виїхали до країн Європейського Союзу, а майже 8 мільйонів переїхали до інших населених пунктів, переважно на захід України.

Урсула фон дер Ляєн. Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.