​У Варшавському університеті зросла кількість українських студентів - це пов’язано з повномасштабною війною в Україні

Понад 500 громадян України прийнято на навчання у Варшавському університеті, попри те, що набір все ще триває. У попередньому наборі – у 2021/2022 навчальному році – до цього вищого навчального закладу вступило близько 240 кандидатів з України. Зацікавлення навчанням у цьому вузі пов'язане з повномасштабною війною в Україні, повідомляє Польське радіо.


Варшавський університет розпочав набір на навчання громадян Польщі та України, які прибули з України після 24 лютого 2022 року, після 29 квітня.

Варшавський університет підготував загалом 2437 додаткових місць на 2022/2023 навчальний рік лише для кандидатів з України (1507 місць для осіб, які починають навчання, 930 місць для осіб, які переводяться зі своїх університетів). Місця для кандидатів з України виділено поза резервом – щоб не обмежувати шанси інших кандидатів на вступ до вузу.

За словами речниці Варшавського університету Анни Модзелевської, за попередніми результатами набору документи на навчання у цьому вузі склали 1011 громадян України.

Серед напрямів навчання, на які зареєструвалося найбільше кандидатів з України, можна виокремити міжнародні відносини, журналістику та ЗМІ, українознавство, поєднане з англійською мовою, логістику та адміністрування у ЗМІ.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.