​Польське радіо видовжує щоденне мовлення для України до 10 годин

Польське радіо для України від середи, 17 серпня, подовжує до десяти годин мовлення авторської передачі, підготовленої у студії у Варшаві. Відсьогодні програми журналістів Української служби Польського радіо для закордону транслюватимуться з 11-ї до 21-ї. Нагадаємо, що нині Польське радіо для України можна слухати у Варшаві на частоті 100,6 FM, у Перемишлі на частоті 98,6 FM та в Грубешеві на частоті 93,3 FM. Мовлення також доступне в цифровому форматі DAB+ не лише в Польщі, а й у всьому світі, повідомляє Польське радіо.


Польське радіо для України – це інформаційно-публіцистична та музична радіостанція, орієнтована на вихідців з України та українців, які тимчасово або постійно проживають у Польщі.

Запуск Польського радіо для України був послідовною діяльністю суспільного мовника на підтримку українських друзів. Польське радіо розпочало трансляцію – як перше в Польщі – спеціальних інформаційних випусків українською мовою 24 лютого, у день бандитського нападу рашистсько-окупаційної армії на Україну. Відтоді Польське радіо поступово розширює свою пропозицію для громадян України, які перебувають у Польщі.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.