​Країни НАТО можуть розмістити свої війська в Україні під егідою своєрідної коаліції охочих

Треба готуватися до того, що допомагати Україні доведеться довго. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв'ю італійському щоденнику «Corriere della Sera». Очільник уряду Німеччини зазначив, що у післявоєнній ситуації Україна потребуватиме конкретних і надійних зобов'язань від партнерів і союзників для посилення своєї безпеки, повідомляє Польське радіо.

«Ми сповнені рішучості підтримувати її на шляху до членства в ЄС», - сказав Шольц.

А тим часом, як пише видання The Guardian, ексочільник НАТО Андерс Фог Расмуссен запевнив, що НАТО може відправити війська в Україну. За його словами, якщо на Вільнюському саміті Київ не отримає гарантій членства в НАТО, група країн може захотіти розмістити війська в Україні.

Він висловив припущення, що Польща та країни Балтії серйозно думають над тим, щоб створити своєрідну коаліцію охочих, якщо Україна не отримає гарантій у Вільнюсі. При цьому колишній генсек НАТО вважає, що для України було б цілком законно звернутися по таку військову допомогу.

Фото PRdU



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.