​У Польщі хочуть зберегти ембарґо на українське зерно після 15 вересня навіть без згоди Єврокомісії

Міністр сільського господарства та розвитку села Роберт Телюс запевнив Сейм, що після 15 вересня буде продовжена заборона на імпорт українського зерна до Польщі. «Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький та віцепрем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський чітко заявили: після 15 вересня українське зерно не в’їде до Польщі. Ми будемо оберігати польське сільське господарство», — заявив Телюс, повідомляє Польське радіо.

У середині вересня припиняє діяти чинна заборона на імпорт пшениці, кукурудзи, насіння соняшнику та ріпаку з України до Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії та Угорщини.

П'ять сусідніх з Україною країн виступають за продовження заборони щонайменше до кінця року.

Напередодні прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що Польща збереже існуючу заборону навіть без згоди Єврокомісії.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.