​Німецький концерн Rheinmetall придбав для України десятки «Леопардів» за дешевою ціною

Україна отримає близько 30 танків Leopard 1, які закупив німецький машинобудівний та зброєбудівний концерн Rheinmetall у бельгійської компанії OIP Land Systems. Про це у вівторок, 8 серпня, повідомила газета Handelsblatt, передає Польське радіо.


«Rheinmetall закупив 50 танків Leopard 1 у бельгійської компанії OIP Land Systems, після чого їх відремонтують на підприємствах концерну зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі. В Україну буде поставлено близько 30 танків», – написало видання.

Українська преса зазначає, що кілька років тому Бельгія повністю вивела з експлуатації 50 танків Leopard 1. Бельгійський уряд продав їх компанії OIP Land Systems по 15 тисяч євро за штуку, тобто за ціною старого заліза.

Нагадаємо також, що до кінця 2023 року ЄС хоче навчити 30 тисяч українських військових. До навчання українських військових залучено близько сотні бельгійських фахівців. Вони працюють у Бельгії, Польщі та Німеччині, де готують снайперів та артилеристів.

Фото GETTY IMAGES



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.