​12 вересня уряд Польщі ухвалить постанову про продовження ембарго на українське зерно

У вівторок, 12 вересня, об 11:00 (за варшавським часом) польський уряд ухвалить постанову про ембарго на імпорт українського зерна до Польщі. Міністр сільського господарства та розвитку села Роберт Телюс сказав в ефірі Першого каналу Польського радіо, що в резолюції буде зазначено, що у випадку, якщо Європейська комісія не продовжить заборону, Польща зробить це сама, повідомляє Польське радіо.


«Якщо Єврокомісія не продовжить її, зробимо це ми. Проте ми переконані у тому, що Єврокомісія продовжить заборону. Якщо цього, однак, не станеться, то ми залишаємося непохитними в цьому питанні — це в інтересах польських фермерів», — наголосив посадовець.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 15 вересня, закінчується термін дії ембарго ЄС на імпорт українського зерна та іншої сільськогосподарської продукції до Польщі та чотирьох інших прифронтових країн: Словаччини, Румунії, Болгарії та Угорщини. Польща прагне продовжити заборону, але водночас дозволяє транзит продуктів харчування, призначених для продажу на інших ринках.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.