​У Польщі відбуваються навчання волонтерів, які хочуть стати польовими медиками в Україні

У варшавському районі Праґа десятки добровольців, які бажають працювати на українському фронті, практикувалися в евакуації та охороні поранених. Вишкіл організував фонд «W Międzyczasie».


У навчаннях взяли участь люди різного віку з Польщі та України, більшість з яких вже мають досвід медичної допомоги. Метою навчань є охорона, постачання та евакуація поранених в умовах, подібних до фронтових, повідомляє Польське радіо.

«Групи повинні оцінити ситуацію. Виконати всі необхідні життєво важливі медичні процедури та транспортувати пораненого до пункту стабілізації, де наступна команда виконає подальші медичні процедури. Інструктор розповість про ситуацію і додасть стресовий фактор, щоб команда мала уявлення, що ми пережили на війні», — розповів Якуб Щерба, лікар-ортопед, директор навчання.

Від початку повномасштабного російського вторгнення фонд «W Międzyczasie» організовує поїздки польських медиків на фронт і навчає волонтерів, які хотіли б стати польовими медиками. Члени фонду вже працювали з українцями, зокрема, в Бахмуті, під Херсоном та під Харковом.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.