​З нагоди Дня Війська Польського ЗСУ та Посольство України у Польщі привітали поляків


15 серпня ЗСУ та Посольство України в Республіці Польщі привітали побратимів і посестер зі Збройних сил Республіки Польща та весь польський народ із Днем Війська Польського!

«15 серпня 1920 року — 104 роки тому Військо Польське відстояло незалежність Польщі та свободу Європи, перемігши армію кремлівських російських терористів-комуністів Тухачевського та Будьонного. Сьогодні Збройні сили України дають всебічну відсіч збройним силам російської федерації — носіям ідеології рашизму, людиноненависництва, тероризму та руйнації у боротьбі за Україну та вільну Європу й світ», — сказано в повідомленні ЗСУ, пише Польське радіо.

У привітанні наголошено, що Варшавська битва («Диво на Віслі», 13—25 серпня 1920 р.) була вирішальною битвою радянсько-польської війни 1919—1921 років. І вона дала змогу Польській Республіці відстояти незалежність.

ЗСУ нагадують, що союзником польських військ були українські військові з’єднання УНР. Близько 20 тисяч українських вояків билися у одних лавах з воїнами Війська Польського.

Збройні сили України подякували Війську Польському «за багаторічну, системну та багатоаспектну підтримку й дієву допомогу в реформуванні та підвищенні спроможностей ЗС України, за надану матеріально-технічну допомогу, організовані та проведені заходи колективної та індивідуальної підготовки українських військовослужбовців, підготовку сержантського корпусу, підтримку ветеранів, реабілітацію поранених та підтримку дітей загиблих військовослужбовців ЗС України в щорічних акціях «Добрий Брат» та «Свята без тата».

У привітанні висловлюється вдячність Збройним силам Польщі, польському народу, вищому політичному керівництву країни, керівному складу Війська Польського за неоціненну, дієву й непохитну підтримку незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

«Збройні сили України вдячні всім громадянкам та громадянам Республіки Польщі за ваші відкриті щирі серця та домівки до мільйонів українських жінок та дітей, які знайшли прихисток саме у Польщі. Завдяки цьому в час повномасштабного російського вторгнення цивільне населення України в Польщі захищене від численних воєнних злочинів, які скоюють російські військові», — сказано в привітанні та підкреслено, що «спільна перемога Війська Польського та Армії УНР у 1920 році над більшовицькою навалою не втрачає своєї актуальності й сьогодні. А Збройні сили України щиро вірять у спільну перемогу над ворожим злом».

Фото зі сторінки ФБ Генштабу ЗСУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.